Kurumsal
"Değer yaratmak için buradayız"

MES Otomasyon Mühendislik Ltd. Şti. 2014 yılı sonunda Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen MES, elektrik tesisleri, HVAC otomasyonu ve endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda oldukça yüksek tecrübe ve bilgi birikimine sahip mühendisler ve teknik personelden oluşan bir kadroya sahiptir.

MES’in bilgi birikimi ve pratik uygulama deneyimleri yüksek mühendisleri, bütün teknik alanlardaki gelişmeleri takip ederek müşteri beklentilerine en uygun çözümü üretirler. Teknik personel, çalıştıkları projenin bütün gerekenlerini karşılamayı ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamayı amaç edinmişlerdir.

MES müşteri odaklı bir firmadır, müşterinin değerleri bizim değerlerimizdir. Bir projenin zamanında bitirilmesinin hem müşterinin ve hem de firmamızın zaman ve kaynaklarının korunması açısından çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bunu başarmak için, mümkün olduğunca, üretilen DDC ve MMC panolar ve geliştirilen programlar test edilir, müşteriye gönderilmeden önce bütün hatalar elimine edilir. Böylece sistemin devreye alma süresi kısaltılır.

MES, Orta Gerilim şalt panoları ve trafo sistemleri ile Ana Dağıtım Panoları, busbar sistemleri, MMC Panoları, bina içi ve dışı aydınlatma sistemleri, kablolama, topraklama, zayıf akım tesisleri gibi her türlü alçak gerilim uygulamalarında projelendirilmeden üretim ve uygulamaya kadar anahtar teslimi hizmet vermektedir.

HVAC otomasyon sistemlerinde dünya lideri olan Johnson Controls ürünlerinin satışını yapmakta ve bu konuda teknik hizmet vermektedir.

MES, sıvı dozajlama ve tartım sistemleri, atık ısı geri kazanım sistemleri, buhar kazanları, sıcak su kazanları, katık atık yakma sistemleri gibi endüstriyel proses kontrol sistemleri için de tatmin edici düşük maliyetli/yüksek kazançlı çözümler sunmaktadır.